Ranczo Grapa

Kameralny domek na wzgórzu, z pięknym widokiem na Babią Górę, z dala od ruchu ulicznego, blisko lasu i rzeki, bardzo dobrze przygotowany dla rodzin z dziećmi. Jest tutaj piękna bawialnia z mnóstwem zabawek, plac zabaw, wspinaczka , trampolina, huśtawki i basenik ogrodowy. Cały teren jest ogrodzony.

Domek podzielony jest na dwie części.

W jednej części znajdują się cztery pokoje z łazienkami oraz dwie bardzo dobrze wyposażone kuchnie, a także salon kominkowy połączony z bawialnią dla dzieci.

Jest to doskonała propozycja dla trzech, lub nawet czterech rodzin.

Do dyspozycji:

  • jeden pokój 4 osobowy,
  • dwa pokoje 3 osobowe,
  • jeden pokój 2 osobowy.

Druga część obiektu to piękny i nowoczesny apartament 80m2 De-Lux – loft na poddaszu obiektu GRAPA.

Idealna propozycja dla dwóch  zaprzyjażnionych  rodzin  lub dla jednęj większej rodziny

Można także wynająć domek w całości, dla większej grupy znajomych czy przyjaciół, wówczas może być nawet siedem rodzin. Cena za całość uzależniona jest od ilości osób oraz długości pobytu.

Przytulne wnętrza w kameralnym domku gwarantują wyjątkowy komfort podczas wypoczynku. Zimowe wieczory przy kominku pozostawią niezapomniane wspomnienia z pobytu. Latem zaś, na naszych gości czekają  dwa  przytulne tarasy wypoczynkowe wyposażone w leżaki i hamaki, a także bacówka do biesiadowania przy ognisku.

w  domku  są   3 wyposażone  kuchnie ,  można  posiłki  przygotowywać  samemu , jesli  jednak  chcą  panstwo  pobyt z posiłkami,  niema   problemu ,  świeżutkie  sniadanka  przywozimy   do domku o 8.30

a na obiady  podjezdzamy  do obiektu  BAJKA  (5min  autem lub 30 min  spacerkiem )

można   wynająć  pokój , pietro ,  sam  apartament  lub cały  domek na wyłącznoć  !!!

wszystkie    ceny   w cenniku