O nas

W 2004 r. wyjechałam z Krakowa, aby rozpocząć nowe życie i spełniać marzenia, przyjechałam w rodzinne strony mojej mamy do Lipnicy Wielkiej

Po  35 latach mieszkania  w mieście  odnalazłam swoje miejsce na ziemi, tu na Orawie, pod Babią Górą.

Od 17 lat prowadzimy z Bandim  

AGROTURYSTYKĘ dla rodzin z dziećmi i choć wymagało to ogromnego wysiłku pracy, poświęcenia i zaangażowania, udało nam się stworzyć BAJKOWE miejsce dla rodzin z dziećmi, o jakim zawsze marzyłam.

Z roku na rok nasza  BAJKOWA  brygada się powiększa, wcześniej   pomagali synowie , teraz   także ich dziewczyny jesteśmy  więc     6 osobową   drużyną , pomagamy sobie i gramy do jednej bramki, każdy ma swoje zadania i obowiązki jesteśmy zabawni , pomysłowi i kreatywni w naszej pracy na 1 miejscu stawiamy zadowolenie naszych gości. I  choć  nie jesteśmy 5 gwiazdkowym hotelem i dużo nam brakuje do ideału -zawsze jesteśmy pomocni  serdeczni i gościnni   POZNAJCIE NAS:
IWONA - urodzona optymistka - wszystko widzi w kolorowych barwach. Zajmuje się logistyką i organizacją. Kocha wszystkie dzieci, prowadzi zajęcia i zabawy- to one sprawiają najwięcej radości i napędzają do działania. Jest otwarta na nowe znajomości. Jej  pasją   jest aranżacja i dekoracja . W wolnym czasie uwielbia spacery i wędrówki po górach.
BANDI - stolarz, złota rączka. Na co dzień prowadzi własną stolarnie. Podczas sezonu  turystycznego organizuje wycieczki terenówką na bacówkę. Dotrzymuje towarzystwa podczas wspólnej integracji - podczas ognisk przygotowuje najsmaczniejsze pstrągi na świecie! Produkuje domowe nalewki i przetwory. Jego zamiłowaniem jest gra aktorska w teatrze. W wolnym czasie jeździ na swoim chopperze.
MACIEK - dusza towarzystwa, zawsze pogodny i uśmiechnięty. Urodzony optymista po mamie. Naprawia drobne usterki i utrzymuje porządek wokół BAJKI. Razem z Natalią prowadzi zajęcia dla dzieci. Kocha zwierzęta - najbardziej konie. Jego pasją jest gra na harmonii. Uwielbia kontakt z naturą. Czas wolny spędza na czytaniu książek.
NATALIA-perfekcyjna Pani domu. Pełna energii i pomysłów, zawsze gotowa podjąć się każdej pracy. Uwielbia pomagać w kuchni i zajmować się utrzymywaniem porządku w domu. Największą radość sprawiają jej zabawy z dziećmi. Kocha zwierzęta - największą miłością darzy króliczki. Czas wolny lubi spędzać aktywnie na świeżym powietrzu i na podróżowaniu.
JASIU - pomysłowy "DOBROMIR" - wszędzie go pełno , niema dla niego rzeczy niemożliwych. Ma wiele talentów i pasji, jest zapalonym strażakiem, tańczy i śpiewa. Swoje zamiłowanie  do drewna rozwija pod okiem taty. Od najmłodszych lat pomaga w gospodarstwie - kocha wszystkie zwierzęta - Jego natomiast kochają wszystkie  dzieci.
AGATKA - niepoprawna romantyczka i artystyczna dusza. Od przedszkola tańczy i śpiewa w parze z Jaśkiem w  orawskim   zespole,marzy, by razem z Nim  założyć farmę na końcu świata. Wspólnie prowadzą swoją  "Manufaktura Renifera", w której tworzą swoje niepowtarzalne rękodzieło.
-AGROTURYSTYKA   "BAJKA " -  BESKIDY
 WYGRAŁA   KONKURS   NA NAJLEPSZĄ   AGROTURYSTYKĘ   DLA   DZIECI
"GOSPODARZE - CZYM CHATA   BOGATA  "    EMISJA    W TELEWIZJI   WP