O nas

15 lat temu porzuciłam pracę przedstawiciela handlowego i miastowe życie, przyjechałam w rodzinne strony mojej mamy do Lipnicy i tutaj zostałam.

PO LATACH ODNALAZŁAM SWOJE MIEJSCE NA ZIEMI, TU NA ORAWIE, POD BABIĄ GÓRĄ.

Tu się spełniam, rozwijam, robię to o czym kiedyś marzyłam. Tutaj wychowałam dzieci, tu po raz kolejny się zakochałam i tutaj urodził się nasz najmłodszy syn Jasiu.

Od 12 lat prowadzimy z Bandim AGROTURYSTYKĘ dla dzieci i choć wymagało to ogromnego wysiłku, pracy i zaangażowania, udało nam się stworzyć bajkowe miejsce dla dzieci o jakim zawsze marzyłam.

Jak to wygląda w praktyce?
Razem z Bandim uzupełniamy się, dzielimy obowiązkami.

JA zajmuję się logistyką, organizacją i jeśli tylko czas pozwala – zabawą z dziećmi, bo to one dają mi najwięcej radości i napędzają do działania.

BANDI prowadzi swoją stolarnię, ale jeśli tylko może umila naszym gościom czas ciekawymi wycieczkami, organizuje ogniska, przygotowuje wspaniale pstrągi i integruje wszystkich podczas wspólnych wieczorów i posiadów

Starsi synowie są już dorośli, mają swoje sprawy i obowiązki. Za to bardzo dużo i z największą ochotą angażuje się najmłodszy syn Jasiu, który bardzo lubi dzieci, pomaga przy ogniskach, zwierzątkach i wspólnych zabawach

ZAMIESZKAJ U NAS I POCZUJ SIĘ JAK W DOMU.

Serdecznie zapraszamy.