O nas

W 2004 r. wyjechałam z Krakowa, aby rozpocząć nowe życie, przyjechałam w rodzinne strony mojej mamy do Lipnicy.

Po latach odnalazłam swoje miejsce na ziemi, tu na Orawie, pod Babią Górą.

Tutaj się spełniam i rozwijam.

Od 15 lat prowadzimy z Bandim AGROTURYSTYKĘ dla rodzin z dziećmi i choć wymagało to ogromnego wysiłku, pracy, poświęcenia i zaangażowania, udało nam się stworzyć BAJKOWE miejsce dla rodzin z dziećmi, o jakim zawsze marzyłam.

Z roku na rok nasza  BAJKOWA  brygada się powiększa, wcześniej   pomagali   chłopcy , teraz   także ich  dziewczyny . POZNAJCIE NAS:

IWONA - urodzona optymistka - wszystko widzi w kolorowych barwach. Zajmuje się logistyką i organizacją. Kocha wszystkie dzieci, prowadzi zajęcia i zabawy- to one sprawiają najwięcej radości i napędzają do działania. Jest otwarta na nowe znajomości. Jej  pasją   jest aranżacja i dekoracja . W wolnym czasie uwielbia spacery i wędrówki po górach.

BANDI - stolarz, złota rączka. Na co dzień prowadzi własną stolarnie. Podczas sezonu  turystycznego organizuje wycieczki terenówką na bacówkę. Dotrzymuje towarzystwa podczas wspólnej integracji - podczas ognisk przygotowuje najsmaczniejsze pstrągi na świecie! Produkuje domowe nalewki i przetwory. Jego zamiłowaniem jest gra aktorska w teatrze. W wolnym czasie jeździ na swoim chopperze.

MACIEK - dusza towarzystwa, zawsze pogodny i uśmiechnięty. Urodzony optymista po mamie. Naprawia drobne usterki i utrzymuje porządek wokół BAJKI. Razem z Natalią prowadzi zajęcia dla dzieci. Kocha zwierzęta - najbardziej konie. Jego pasją jest gra na harmonii. Uwielbia kontakt z naturą. Czas wolny spędza na czytaniu książek. NATALIA-perfekcyjna Pani domu. Pełna energii i pomysłów, zawsze gotowa podjąć się każdej pracy. Uwielbia pomagać w kuchni i zajmować się utrzymywaniem porządku w domu. Największą radość sprawiają jej zabawy z dziećmi. Kocha zwierzęta - największą miłością darzy króliczki. Czas wolny lubi spędzać aktywnie na świeżym powietrzu i na podróżowaniu.
JASIU - pomysłowy "DOBROMIR" - wszędzie go pełno , niema dla niego rzeczy niemożliwych. Ma wiele talentów i pasji, jest zapalonym strażakiem, tańczy i śpiewa. Swoje zamiłowanie  do drewna rozwija pod okiem taty. Od najmłodszych lat pomaga w gospodarstwie - kocha wszystkie zwierzęta - Jego natomiast kochają wszystkie  dzieci.
AGATKA - niepoprawna romantyczka i artystyczna dusza. Od przedszkola tańczy i śpiewa w parze z Jaśkiem w  orawskim   zespole . Marzy, by razem z Nim  założyć farmę na końcu świata. Wspólnie prowadzą swoją  "Manufaktura Renifera", w której tworzą swoje niepowtarzalne rękodzieło.
-AGROTURYSTYKA   "BAJKA " -  BESKIDY
 WYGRAŁA   KONKURS   NA NAJLEPSZĄ   AGROTURYSTYKĘ   DLA   DZIECI   I JEST W  PROGRAMIE
GOSPODARZE - CZYM CHATA   BOGATA    W TELEWIZJI   WP