Powitanie

Drodzy Goście!

Lipnica Wielka to cicha i spokojna miejscowość na Orawie, położona u podnóża Babiej Góry (1725 m n.p.m.). Graniczy ze Słowacją. Lipnica znajduje się z dala od zatłoczonych kurortów, jest tu cicho i bezpiecznie, wręcz idealnie dla rodzin z dziećmi. Jeśli marzy się Wam pełen relaksu urlop z dziećmi, albo chcielibyście uciec na chwilę od rutyny dnia codziennego, w Lipnicy Wielkiej czeka na całą Waszą Rodzinę coś naprawdę wyjątkowego.
Są tutaj trzy wyjątkowe miejsca do wypoczynku, stworzone z pasją i myślą o komforcie rodziców i ich dzieci. U nas przekonacie się, że beztroski wyjazd z dziećmi JEST MOŻLIWY. Z radością będziemy gościć Was w ośrodkach BAJKA & GRAPA & ORAWSKA CHATKA.
Jako rodzice doskonale znamy potrzeby dzieci i ich dobro stawiamy na pierwszym miejscu! To, by były zadowolone i uśmiech nie schodził im z twarzy jest dla nas NAJWAŻNIEJSZE! Wiemy doskonale, jak istotne są udogodnienia dla dzieci, dlatego ogromną uwagę przywiązujemy do wszelkich szczegółów. Dbamy o drobiazgi, które tworzą przyjemną całość i przytulny klimat - dlatego nasi najmłodsi goście czują się u nas wspaniale. My również tak się czujemy, otrzymując za swoje starania największą nagrodę, jaką jest uśmiech szczęśliwego dziecka oraz fakt, że tak często dzieci do nas wracają, przesyłają wiele miłych pozdrowień, listów, e-maili i zdjęć. NASZĄ DEWIZĄ JEST aby rodzice znaleźli chwilę wytchnienia, podczas gdy ich pociechy miło spędzają czas, zawierają nowe znajomości, przyswajają nowe umiejętności czy bawią się na pierwszej w życiu dyskotece.
NA ORAWIE CZEKAJĄ NA WAS: SERDECZNE POWITANIE, BAJKOWA ATMOSFERA, A NA KONIEC CUDOWNE WSPOMNIENIA... Przyjedź i przekonaj się sam. Gwarantujemy niezapomniane chwile i GÓRY wspaniałych wrażeń. Bardzo chętnie gościmy dziadków z wnukami, dlatego wszystkich SERDECZNIE ZAPRASZAMY.