Animacje, warsztaty, zabawy

W naszej BAJCE zapewniamy całą masę atrakcji, dlatego u nas nigdy nie ma mowy o nudzie podczas wypoczynku. W ramach tygodniowego pakietu skorzystasz z naszej bogatej oferty zajęć, warsztatów, zabaw i animacji, dopasowanych do aktualnie panującej pory roku oraz pogody za oknem. Część zajęć odbywa się tylko latem, część tylko zimą, a część organizujemy niezależnie od warunków pogodowych.

 

Podczas zajęć organizowanych przez cały rok, Twój maluch uczestniczy w kulinarnych zajęciach z pieczenia pizzy, a także bierze udział w przebieranym kinderbalu, który jest nieodłącznym elementem każdego pobytu u nas. Za sprawą niezliczonej ilości kostiumów, które posiadamy w naszej skrzyni skarbów, Twoje dziecko przemieni się w dowolną wybraną przez siebie postać.

 

W lecie dzieciaki spędzą czas próbując swoich sił w jeździe konnej na naszym koniku Bartusiu oraz organizując z nami teatrzyk o naszych zwierzątkach, który następnie wystawią dla swoich rodziców. Ponadto świetną rozrywkę stanowią zajęcia, które odbywają się w plenerze. Z kolei organizowane przez nas ogniska pozwalają Wam i Waszym dzieciom zintegrować się z innymi rodzinami z naszych obiektów.

 

Zimą dzieci biorą udział w naszym kuligu z konikiem Bartusiem. Ten rodzaj rozrywki zapewni im mnóstwo niesamowitych wspomnień. Ponadto spędzi czas na kreatywnych warsztatach plastycznych oraz skocznych warsztatach muzycznych. Dla amatorów jazdy na sankach czekają sanki i ślizgi oraz górka saneczkowa zaraz obok naszego obiektu. Co więcej u nas skorzystacie także z dwóch wyciągów. Jeden przeznaczony jest do jazdy na nartach, drugi do snow-tubingu, czyli zjazdu na dętkach po rynnie śnieżnej. Wielka frajda gwarantowana!